Francouzský překladač

Zbývá 1000 znaků. Přeložit z: do:

Překlad z francouzštiny do češtiny

S francouzským překladačem není neznalost cizího jazyka překážkou

I když je dnes považováno za samozřejmost, že budete znát alespoň jeden cizí jazyk, může se lehce stát, že právě tento jazyk nebudete moci pro komunikaci využít. Právě při návštěvě Francie nebo při jakékoli komunikaci s Francouzi není taková komplikace žádnou výjimkou.

Bez základních slovíček se těžko na něco zeptáte, v restauraci si jen s obtížemi objednáte jídlo a můžete se dostat do mnoha trapných situací. A to se vám může stát i v domácím prostředí, když vás osloví cizinec a bude od vás požadovat pomoc. Chcete se takovým situacím vyhnout, ale nemáte talent nebo se vám nechce učit cizí jazyky? Jednoduchá pomoc, překládejte s pomocí ePřekladače.

Přeložit můžete celé texty nebo jen slova či věty. Překlad do francouzštiny nebo z francouzštiny do češtiny získáte během okamžiku, aniž byste museli sáhnout po klasice – papírovém slovníku. Online překladač je rychlejší, a navíc vám přeloží celé fráze a věty.

česko-francouzský překladač vět

Česko-francouzský a francouzsko-český překladač nejen pro školu

Hledáte na internetu informace? Proč tedy stejným způsobem nepřekládat? Online překladač určitě bude vyhovovat vašim osobním potřebám, ale může vám pomoci i v práci jak u nás doma, tak v zahraničí. Díky překladům se s francouzštinou snadno seznámíte a tento úžasný jazyk si jistě oblíbíte.

Francie je významným obchodním partnerem a je proslulá svou krásou – pamětihodnostmi, krajinou, módou, kosmetikou – ve všech těchto oblastech se setkáte s francouzskými výrazy. Překlad z francouzštiny je pro Čecha mnohem komplikovanější než například překlad z polštiny, přece jen se jedná o jinou jazykovou rodinu.

Nestyďte se tedy využít překladač. Pokud však potřebujete, aby byl text přeložen naprosto přesně, požádejte ještě o kontrolu odborníka. Ani překladače nejsou dokonalé a s komplikovanějšími větami nebo odbornými a složitými texty by si nemusely poradit k vaší plné spokojenosti.

Co vše nabízí francouzský překladač?

K největším výhodám francouzského překladu online patří rychlost. I přes možnou nedokonalost překladu tak získáte potřebnou informaci, pochopíte hlavní myšlenku textu a stejně tak vás pochopí i komunikační partner. I kdyby překlad nebyl zcela přesný, to důležité zůstane zachováno.

Vše je tak jednoduché, že použití překladače zvládne i méně zkušený uživatel internetu. Po otevření překladače uvidí dva obdélníky určené pro text. Do prvního zadáte text určený k překladu, v druhém se objeví hotový překlad. Je potřeba pouze zadat jazyk, do kterého se má překládat, a kliknout na tlačítko přeložit.

Pouze u delších textů je nutné rozdělení na části, do ePřekladače lze zadat najednou až 1000 znaků. Zadávání kratších částí má také tu výhodu, že překlad bude přesnější. Využijte-li běžně užívaná slova, můžete se spolehnout na to, že budou obsažena v česko-francouzském a francouzsko-českém slovníku vašeho online pomocníka.